Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Telex.hutelex.hu

Navracsics Tibor a 100 leggazdagabb magyar ember listáját emlegette, szerinte lenne kiknek támogatni a fideszes médiát (opens original article in a new tab)

TL;DR

Navracsics Tibor a fideszes médiában zajló tömeges elbocsátásokra reagált, és a 100 leggazdagabb magyar ember között is vannak középosztályosok, akiknek segítséget kell nyújtaniuk a polgári Magyarországot támogatókhoz.

  • Navracsics Tibor a fideszes médiában zajló elbocsátásokra reagált nyílt levelében.
  • A korábbi miniszter szerint a 100 leggazdagabb magyar ember között is vannak középosztályosok.
  • Szerinte a gazdagoknak erkölcsi kötelessége lenne a polgári Magyarországot támogatókhoz segítséget nyújtani.
  • Navracsics azt is említette, hogy a Fidesz elvesztette a kapcsolatot a városi értelmiséggel.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.