Navracsics Tibor a 100 leggazdagabb magyar ember listáját emlegette, szerinte lenne kiknek támogatni a fideszes médiát (opens original article in a new tab)
Navracsics Tibor a fideszes médiában zajló tömeges elbocsátásokra reagált, és a 100 leggazdagabb magyar ember között is vannak középosztályosok, akiknek segítséget kell nyújtaniuk a polgári Magyarországot támogatókhoz.
- Navracsics Tibor a fideszes médiában zajló elbocsátásokra reagált nyílt levelében.
- A korábbi miniszter szerint a 100 leggazdagabb magyar ember között is vannak középosztályosok.
- Szerinte a gazdagoknak erkölcsi kötelessége lenne a polgári Magyarországot támogatókhoz segítséget nyújtani.
- Navracsics azt is említette, hogy a Fidesz elvesztette a kapcsolatot a városi értelmiséggel.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.