Megemelte az iPad és a MacBook árát az Apple (opens original article in a new tab)
Az Apple megemelte az iPad és a MacBook árát, mivel a memória- és tárhelychipek költségei nőttek.
- Az Apple megemelte az iPad és a MacBook árát.
- A memória- és tárhelychipek költségei nőttek, ami az áremelkedést okozta.
- Az iPhone ára jelenleg nem változott, de a jövőben nőhet.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.