Letartóztatták a dédnagymamája megölésével gyanúsított fiút (opens original article in a new tab)
A Budai Központi Kerületi Bíróság letartóztatta a 16 éves fiút, aki gyanú szerint megölte dédnagymamáját, miközben a 15 éves barátnője bűnpártolással gyanúsítható.
- A Budai Központi Kerületi Bíróság letartóztatta a 16 éves fiút, aki gyanú szerint megölte dédnagymamáját.
- A fiú és a 15 éves barátnője a bűncselekmény után eladta a megszerezett ékszereket, 25 ezer forintot kaptak érte.
- A bíróság a fiú letartóztatását egy hónapra, a lány bűnügyi felügyeletét négy hónapra rendelte el.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.