Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Telex.hutelex.hu

Leállt a klíma a győri kórház egyik szárnyában, vizet osztanak a betegeknek (opens original article in a new tab)

TL;DR

A győri Petz kórház egyik szárnyában műszaki meghibásodás történt a hűtési rendszerben, így az intézmény ivóvizet oszt a betegeknek és a hozzátartozóknak.

  • A győri Petz kórház C3 szárnyában műszaki meghibásodás történt a hűtési rendszerben.
  • A klímaberendezés működése bizonytalan, a hiba elhárítását megkezdték.
  • A kórház ivóvizet oszt a betegeknek és a hozzátartozóknak a javítás idejére.
  • A hűtési rendszer helyreállítása szerdára várható.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.