Leállt a klíma a győri kórház egyik szárnyában, vizet osztanak a betegeknek (opens original article in a new tab)
A győri Petz kórház egyik szárnyában műszaki meghibásodás történt a hűtési rendszerben, így az intézmény ivóvizet oszt a betegeknek és a hozzátartozóknak.
- A győri Petz kórház C3 szárnyában műszaki meghibásodás történt a hűtési rendszerben.
- A klímaberendezés működése bizonytalan, a hiba elhárítását megkezdték.
- A kórház ivóvizet oszt a betegeknek és a hozzátartozóknak a javítás idejére.
- A hűtési rendszer helyreállítása szerdára várható.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.