Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Telex.hutelex.hu

Különösen nagy anyagi hátrány okozása miatt indított nyomozást a rendőrség a Győr+ ellen (opens original article in a new tab)

TL;DR

A rendőrség nyomozást indított a Győr+Média Zrt. szerződéseinek ügyében különösen nagy vagyoni hátrány miatt.

  • A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozást indított a Győr+Média Zrt. szerződéseinek ügyében.
  • A polgármester szerint a vállalat különösen nagy vagyoni hátrányt okozott a közpénzek fiktív foglalkoztatásával.
  • A nyomozás a választás után eltelt hónapokban történt szerződések alapján indult.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.