Különösen nagy anyagi hátrány okozása miatt indított nyomozást a rendőrség a Győr+ ellen (opens original article in a new tab)
A rendőrség nyomozást indított a Győr+Média Zrt. szerződéseinek ügyében különösen nagy vagyoni hátrány miatt.
- A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozást indított a Győr+Média Zrt. szerződéseinek ügyében.
- A polgármester szerint a vállalat különösen nagy vagyoni hátrányt okozott a közpénzek fiktív foglalkoztatásával.
- A nyomozás a választás után eltelt hónapokban történt szerződések alapján indult.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.