Későbbre tolódott a magyarországi túlfogyasztás napja, de nem azért, mert jobban figyelünk a környezetre (opens original article in a new tab)
A magyarországi túlfogyasztás napja június 24-én volt, ami egy hónappal későbbre tolódott, de ez nem feltétlenül jelent fenntartható változást.
- A magyarországi túlfogyasztás napja június 24-én volt, ami azt jelzi, hogy a magyarok milyen gyorsan fogyasztják a Föld erőforrásait.
- A túlfogyasztás napja idén egy hónappal későbbre tolódott, ami az ipari termelés visszaesésének és a számítási módszerek módosításának köszönhető.
- A WWF Magyarország szerint a későbbi túlfogyasztás napja nem jelent zöld fordulatot, hanem a fenntarthatóság továbbra is alacsony szintű.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.