Karácsony Gergely szerint Budapestről már kitakarították a maffiaként működő alvállalkozói hálózatokat (opens original article in a new tab)
Karácsony Gergely szerint a főváros kiszorította a parkfenntartási alvállalkozói hálózatokat, amelyeket maffiaként határoztak meg. A BKM felvett 140 embert és saját gépeket használt a zöldterületek fenntartásához, és büntető-feljelentést tett a korábbi alvállalkozók ellen.
- Karácsony Gergely szerint a főváros kiszorította a parkfenntartási alvállalkozói maffiát.
- A BKM felvett 140 embert és saját gépeket használt a zöldterületek fenntartásához.
- A BKM büntető-feljelentést tett és polgári peres eljárást indított a korábbi alvállalkozók ellen.
- A főpolgármester azt állítja, hogy a maffiaként működő hálózatokat eltávolítják a városból.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.