Júliustól megszünteti a Mohu az építési-bontási hulladék ingyenes leadását (opens original article in a new tab)
A Mohu júliustól térítés ellenében fogja elfogadni az építési-bontási hulladékot, mivel a korábbi ingyenes szolgáltatás visszaéléseket okozott.
- A Mohu megszünteti az építési-bontási hulladék ingyenes leadását júliustól.
- A lakosság térítés ellenében adhatja le az építési-bontási hulladékot, 36 Ft/kg átvételi díjjal.
- A leadáshoz személyi igazolvány és lakcímkártya szükséges, meghatalmazással nem lehet leadni.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.