Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Telex.hutelex.hu

Elmagyarázta Karácsony hivatala, miért nem jelent bevételkiesést, hogy betiltanák a közterületi reklámok nagy részét (opens original article in a new tab)

TL;DR

A Fővárosi Önkormányzat tájékoztatta, hogy a közterületi reklámok betiltása nem okoz bevételkiesést, mivel eddig nem származott belőlük pénzügyi bevétele. A hirdetőoszlopok száma csökken, de a nettó árbevétel nem várhatóan csökken.

  • A Fővárosi Önkormányzat nem vár bevételkiesést a közterületi reklámok betiltásával.
  • Az óriásplakátok és hirdetőoszlopok használati díja eddig nem származott a fővárosnak.
  • A hirdetőoszlopok száma a felére csökken, de a nettó árbevétel nem lesz alacsonyabb.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.