Eljárás indult, miután egy magyar zászlót bedobtak a Dunába az Erzsébet hídról (opens original article in a new tab)
Egy magyar zászló bedobásával kapcsolatban eljárás indult az Erzsébet hídról, a Mi Hazánk párt feljelentést tett, és a zászlókat pótolják. A zászlók eltüntetésével kapcsolatban elfogták az elkövetőt.
- A Budapesti Rendőr-főkapitányság eljárást indított egy magyar zászló bedobásával kapcsolatban az Erzsébet hídról.
- A Mi Hazánk párt feljelentést tett rongálás és nemzeti jelkép meggyalázása miatt.
- A fővárosi önkormányzat a Pride-zászlók eltüntetése után feljelentést tett, és a zászlókat pár napon belül pótolják.
- A zászlók eltüntetésével kapcsolatban elfogták az elkövetőt, aki beismerte tettét, és rongálás miatt folyik ellene eljárás.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.