Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Telex.hutelex.hu

Eljárás indult, miután egy magyar zászlót bedobtak a Dunába az Erzsébet hídról (opens original article in a new tab)

TL;DR

Egy magyar zászló bedobásával kapcsolatban eljárás indult az Erzsébet hídról, a Mi Hazánk párt feljelentést tett, és a zászlókat pótolják. A zászlók eltüntetésével kapcsolatban elfogták az elkövetőt.

  • A Budapesti Rendőr-főkapitányság eljárást indított egy magyar zászló bedobásával kapcsolatban az Erzsébet hídról.
  • A Mi Hazánk párt feljelentést tett rongálás és nemzeti jelkép meggyalázása miatt.
  • A fővárosi önkormányzat a Pride-zászlók eltüntetése után feljelentést tett, és a zászlókat pár napon belül pótolják.
  • A zászlók eltüntetésével kapcsolatban elfogták az elkövetőt, aki beismerte tettét, és rongálás miatt folyik ellene eljárás.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.