Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Telex.hutelex.hu

Egy óránál is nagyobb késések a győri vonalon, felsővezeték-szakadás miatt pótlóbuszok járnak (opens original article in a new tab)

TL;DR

Győri vasútvonalon felsővezeték-szakadás miatt késések, pótlóbuszok közlekednek, nemzetközi és belföldi vonatok Tatabányáig járnak.

  • Győri vasútvonalon felsővezeték-szakadás miatt késések, egy óránál is hosszabb eljutási időre kell számítani.
  • Nemzetközi és belföldi vonatok Tatabányáig járnak, onnan visszafelé is közlekednek.
  • Pótlóbuszok közlekednek Tatabánya és Kelenföld között, valamint Biatorbágy és Bicske között.
  • A S10-es vonatok megosztva közlekednek, a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.