Egy óránál is nagyobb késések a győri vonalon, felsővezeték-szakadás miatt pótlóbuszok járnak (opens original article in a new tab)
Győri vasútvonalon felsővezeték-szakadás miatt késések, pótlóbuszok közlekednek, nemzetközi és belföldi vonatok Tatabányáig járnak.
- Győri vasútvonalon felsővezeték-szakadás miatt késések, egy óránál is hosszabb eljutási időre kell számítani.
- Nemzetközi és belföldi vonatok Tatabányáig járnak, onnan visszafelé is közlekednek.
- Pótlóbuszok közlekednek Tatabánya és Kelenföld között, valamint Biatorbágy és Bicske között.
- A S10-es vonatok megosztva közlekednek, a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.