Debrecen fideszes polgármestere azt kéri a hatóságtól, hogy vizsgálják meg a Semcorp akkuipari üzem környezethasználati engedélyének visszavonását (opens original article in a new tab)
Debrecen polgármestere kéri a környezetvédelmi hatóságot, hogy vizsgálja meg a Semcorp környezethasználati engedélyének visszavonását, miután a felszín alatti vizekben határértéken felüli szennyezést mutattak ki.
- A Debreceni polgármester kéri a környezetvédelmi hatóságot, hogy vizsgálja meg a Semcorp környezethasználati engedélyének visszavonását.
- A Semcorp üzeménél határértéken felüli szennyezést mutattak ki a felszín alatti vizekben.
- A polgármester feljelentést is tett a környezetvédelmi szabályszegések miatt.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.