Bomló holttesteket találtak egy brit kórházban (opens original article in a new tab)
A nottinghami kórházban nyolc, előrehaladott bomlásban lévő holttestet találtak, mert nem kerültek időben hűtőkamrába. Egy vizsgálat szerint a szülészeteken mélyre ágyazódott rendszerszintű hibák okozták 444 nő és 76 újszülött halálát vagy súlyos sérüléseit.
- A nottinghami kórházban nyolc, előrehaladott bomlásban lévő holttestet találtak, mert nem kerültek időben hűtőkamrába.
- A vizsgálat szerint a szülészeteken mélyre ágyazódott rendszerszintű hibák okozták 444 nő és 76 újszülött halálát vagy súlyos sérüléseit.
- A tröszt vezetői több mint 15 éve tudtak a hibákról, de nem tettek semmit a megelőzés érdekében.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.