Az iráni válogatott az öltözőben hagyott írással üzent az amerikaiaknak és a világnak (opens original article in a new tab)
Az iráni válogatott üzenetet hagyott a SoFi Stadion öltözőjében, köszönetet mondva a vendéglátásért és a támogatásért, miközben korlátozások miatt panaszkodott a FIFA előírásai miatt.
- Az iráni válogatott kézzel írt üzenetet hagyott a SoFi Stadion öltözőjében a Belgium elleni mérkőzés után.
- A csapat a vendéglátásért és a támogatásért köszönetet mondott, miközben korábban panaszt tett a korlátozások miatt.
- Az iráni csapat a vb-n korlátozott feltételek mellett vesz részt, mivel Donald Trump háborúja miatt kérdéses volt a részvétel.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.