Az egyik boszniai védő már az amerikai csapat kiejtésére pályázik (opens original article in a new tab)
Bosznia-Hercegovina védője a SiriusXM FC rádiónak nyilatkozott az Egyesült Államok elleni találkozóról, amelyben a csapat esélyes lehet a továbbjutásra.
- Bosznia-Hercegovina egyik védője a SiriusXM FC rádiónak nyilatkozott az Egyesült Államok elleni találkozóról.
- A Bosznia-Hercegovina a B csoportban harmadik lett, de a nyolc legjobb harmadik közé is bekerülhet.
- Az Egyesült Államok a D csoport győzteseként a Bosznia-Hercegovinát kaphatja a tizenhatoddöntőben.
- A két csapat korábban háromszor találkozott, két amerikai győzelem és egy döntetlen született.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.