A FIFA elnöke szerint nem is olyan rossz az ivószünet, sőt, lehet, hogy igazából még jó is (opens original article in a new tab)
A FIFA elnöke szerint az ivószünetek nem károsak, sőt, lehet, hogy hasznosak, bár a szurkolók és néhány edző ellenzik őket.
- A FIFA elnöke szerint az ivószünetek nem károsak, sőt, lehet, hogy hasznosak.
- Néhány edző pozitívan, mások negatívan értékelik az ivószüneteket.
- A szurkolók is ellenzik az ivószüneteket, több meccsen is pfujoltak.
- A FIFA nem erősítette meg, hogy a következő vb-n is lesznek ivószünetek.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.