Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Telex.hutelex.hu

A FIFA elnöke szerint nem is olyan rossz az ivószünet, sőt, lehet, hogy igazából még jó is (opens original article in a new tab)

TL;DR

A FIFA elnöke szerint az ivószünetek nem károsak, sőt, lehet, hogy hasznosak, bár a szurkolók és néhány edző ellenzik őket.

  • A FIFA elnöke szerint az ivószünetek nem károsak, sőt, lehet, hogy hasznosak.
  • Néhány edző pozitívan, mások negatívan értékelik az ivószüneteket.
  • A szurkolók is ellenzik az ivószüneteket, több meccsen is pfujoltak.
  • A FIFA nem erősítette meg, hogy a következő vb-n is lesznek ivószünetek.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.