2,7 tonna kokain egy földalatti bunkerben: Ausztrália legnagyobb kokainfogására bukkant a rendőrség (opens original article in a new tab)
A rendőrség 2,7 tonna kokaint foglalt le egy földalatti bunkerben Ausztráliában, egy szervezett bűnözői csoport tevékenységének részeként. Egy 21 és 25 éves férfi próbált elmenekülni, később letartóztatták, a nyomozás során hat embert is letartóztattak.
- 2,7 tonna kokaint foglaltak le Ausztráliában egy földalatti bunkerben
- Egy 21 és 25 éves férfi próbált elmenekülni a rendőrök elől, később letartóztatták
- A kokaint egy szervezett bűnözői csoport csempésztette be Ausztráliába
- A nyomozás során hat embert is letartóztattak, anyahajót is lefoglaltak
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.