Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Telex.hutelex.hu

2,7 tonna kokain egy földalatti bunkerben: Ausztrália legnagyobb kokainfogására bukkant a rendőrség (opens original article in a new tab)

TL;DR

A rendőrség 2,7 tonna kokaint foglalt le egy földalatti bunkerben Ausztráliában, egy szervezett bűnözői csoport tevékenységének részeként. Egy 21 és 25 éves férfi próbált elmenekülni, később letartóztatták, a nyomozás során hat embert is letartóztattak.

  • 2,7 tonna kokaint foglaltak le Ausztráliában egy földalatti bunkerben
  • Egy 21 és 25 éves férfi próbált elmenekülni a rendőrök elől, később letartóztatták
  • A kokaint egy szervezett bűnözői csoport csempésztette be Ausztráliába
  • A nyomozás során hat embert is letartóztattak, anyahajót is lefoglaltak

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.