Európska centrálna banka by mala pokračovať vo zvyšovaní úrokových sadzieb, tvrdí členka Výkonnej rady (opens original article in a new tab)
Členka Výkonnej rady Európskej centrálnej banky tvrdí, že banka by mala pokračovať vo zvyšovaní úrokových sadzieb kvôli vysokým cenám energií a udržiavaniu ostražitosti.
- Členka Výkonnej rady podporuje pokračovanie zvyšovania úrokových sadzieb.
- Vysoké ceny energií sú považované za dôvod na udržanie ostražitosti.
- Prímerie nie je považované za dôvod na znižovanie úrokov.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.