Blanár sa ako prvý slovenský minister zúčastnil zasadnutia Organizácie amerických štátov (opens original article in a new tab)
Blanár sa ako prvý slovenský minister zúčastnil zasadnutia Organizácie amerických štátov. V Paname zdôraznil medzinárodnú spoluprácu a dialóg.
- Blanár sa ako prvý slovenský minister zúčastnil zasadnutia Organizácie amerických štátov.
- V Paname zdôraznil medzinárodnú spoluprácu a dialóg.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.