Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
SME.sksme.sk

Blanár sa ako prvý slovenský minister zúčastnil zasadnutia Organizácie amerických štátov (opens original article in a new tab)

TL;DR

Blanár sa ako prvý slovenský minister zúčastnil zasadnutia Organizácie amerických štátov. V Paname zdôraznil medzinárodnú spoluprácu a dialóg.

  • Blanár sa ako prvý slovenský minister zúčastnil zasadnutia Organizácie amerických štátov.
  • V Paname zdôraznil medzinárodnú spoluprácu a dialóg.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.