Babišove vlády systematicky torpédujú výdobytky novembra 1989 (opens original article in a new tab)
Článok tvrdí, že Babišove vlády sú zodpovedné za zhoršovanie výdobytkov Novembra 1989 a pýta sa, či sa vracia do totalitnej éry.
- Babišove vlády sú obvinené z systematického torpédujúceho výdobytkov Novembra 1989.
- Článok vytvára paralelu s Orwellovým rokom 1984.
- Zároveň sa pýta, či sa vracia do totalitnej éry.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.