Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Rzeczpospolitarp.pl

Zakończyła się pierwsza runda rozmów USA-Iran w Szwajcarii. Jest oświadczenie (opens original article in a new tab)

TL;DR

Pierwsza runda rozmów USA-Iran w Szwajcarii zakończyła się w napiętej atmosferze. Iran zamknął cieśninę Ormuz, a wiceprezydent J.D. Vance uczestniczył w negocjacjach. Oświadczenie Kataru i Pakistanu wskazuje na dalsze techniczne rozmowy.

  • Pierwsza runda rozmów USA-Iran w Szwajcarii zakończyła się w napiętej atmosferze.
  • Iran zamknął cieśninę Ormuz ze względu na działania Izraela w Libanie.
  • Wiceprezydent J.D. Vance uczestniczył w rozmowach ze strony USA.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.