Zakończyła się pierwsza runda rozmów USA-Iran w Szwajcarii. Jest oświadczenie (opens original article in a new tab)
Pierwsza runda rozmów USA-Iran w Szwajcarii zakończyła się w napiętej atmosferze. Iran zamknął cieśninę Ormuz, a wiceprezydent J.D. Vance uczestniczył w negocjacjach. Oświadczenie Kataru i Pakistanu wskazuje na dalsze techniczne rozmowy.
- Pierwsza runda rozmów USA-Iran w Szwajcarii zakończyła się w napiętej atmosferze.
- Iran zamknął cieśninę Ormuz ze względu na działania Izraela w Libanie.
- Wiceprezydent J.D. Vance uczestniczył w rozmowach ze strony USA.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.