Wojciech Urbański dla „Rz”. „Mundial to dla Irańczyków odskocznia od codziennych problemów” (opens original article in a new tab)
Irańczycy odbierają występy reprezentacji na mundialu z entuzjazmem, ale oficjalne kanały informacyjne upolityczniają imprezę, a restrykcje USA stanowią wyzwanie dla kadry.
- Irańczycy odbierają występy reprezentacji na mundialu z entuzjazmem, szczególnie po remisie z Belgią.
- Oficjalne kanały informacyjne w Iranie upolityczniają występy reprezentacji, odnosząc się do wojny z USA i Izraelem.
- Irańczycy chcą awansu do kolejnej rundy, ale nie mają jednomyślnego poparcia dla Egiptu.
- USA ograniczyły przemieszczanie się irańskiej kadry, co spowodowało protesty i złożenie skargi do FIFA.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.