Warszawski Szpital Południowy z nową Radą Nadzorczą (opens original article in a new tab)
Warszawski Szpital Południowy zyskał nową Radę Nadzorczą, która ma być wolna od politycznych powiązań, w związku z aferą ujawnioną przez portal Zero.pl.
- Nowa Rada Nadzorcza Szpitala Południowego składa się z trzech osób: Anny Walickiej-Dąbrowskiej, Katarzyny Taraszkiewicz-Sirockiej i prof. Mariusza Bidzińskiego.
- Wymiana Rady Nadzorczej nastąpiła w związku z aferą ujawnioną przez portal Zero.pl, w której uczestniczył radny KO Dawid Kacprzyk.
- Nowa Rada ma być wolna od politycznych powiązań, a jej skład gwarantuje doświadczenie w prawie, funkcjonowaniu spółek i wiedzy medycznej.
- W wyniku afery Dawid Kacprzyk zrezygnował z członkostwa w KO, zrezygnował z funkcji radnego i zakończył pracę w szpitalu, zwracając 500 tys. zł na konto szpitala.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.