Trzy tygodnie czekania zamiast dwóch lat. Zero.pl: Posłanka KO ominęła kolejkę (opens original article in a new tab)
Posłanka KO ominęła kolejkę w szpitalu w Żywcu, co wywołało krytykę ze strony placówki. Szpital nie rozliczył badania z NFZ i poinformował posłankę o nieprawidłowościach.
- Posłanka KO została przebadana poza kolejką w szpitalu w Żywcu
- Szpital nie rozliczył badania z NFZ i poinformował posłankę o nieprawidłowościach
- Posłanka zaczęła krytykować szpital w Żywcu po odkryciu nieprawidłowości
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.