Tesla wbiła się w dom. Śmiertelny wypadek badają śledczy. „Korzystałem z autopilota" (opens original article in a new tab)
Samochód marki Tesla wbił się w dom w Teksasie, w wyniku wypadku zginęła 76-letnia kobieta. Kierowca korzystał z autopilota. Narodowa Administracja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA) bada przyczyny zdarzenia.
- Tesla wjechała z dużą prędkością w dom w Teksasie
- Kierowca korzystał z autopilota, zginęła 76-letnia kobieta
- NHTSA prowadzi śledztwo w sprawie wypadku z udziałem Tesli
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.