Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Rzeczpospolitamoto.rp.pl

Tesla wbiła się w dom. Śmiertelny wypadek badają śledczy. „Korzystałem z autopilota" (opens original article in a new tab)

TL;DR

Samochód marki Tesla wbił się w dom w Teksasie, w wyniku wypadku zginęła 76-letnia kobieta. Kierowca korzystał z autopilota. Narodowa Administracja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA) bada przyczyny zdarzenia.

  • Tesla wjechała z dużą prędkością w dom w Teksasie
  • Kierowca korzystał z autopilota, zginęła 76-letnia kobieta
  • NHTSA prowadzi śledztwo w sprawie wypadku z udziałem Tesli

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.