Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Rzeczpospolitarp.pl

Sygnalista ze Szpitala Południowego dr Emil Jędrzejewski: „Salonik VIP” istniał (opens original article in a new tab)

TL;DR

Dr Emil Jędrzejewski, sygnalista z Szpitala Południowego, potwierdził istnienie saloniku VIP w placówce, który miał służyć osobom związанныm z KO.

  • Dr Emil Jędrzejewski potwierdził istnienie saloniku VIP w Szpitalu Południowym.
  • Salonik VIP był miejscem, w którym osoby związane z KO otrzymywały uprzednie przyjęcie i wyniki badań.
  • Dr Jędrzejewski podkreślił, że nigdy w saloniku VIP nie był.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.