Sondaż: Polacy jednoznacznie o zarobkach lekarzy. Są za wysokie (opens original article in a new tab)
Sondaż wykazał, że 61% Polaków uważa, że lekarze zarabiają zbyt dużo. W Szpitalu Południowym w Warszawie trwają kontrole i śledztwa w sprawie zarobków lekarzy. Donald Tusk podkreśla potrzebę zmian w systemie ochrony zdrowia.
- Sondaż: 61% respondentów uważa, że lekarze w Polsce zarabiają zbyt dużo.
- W Szpitalu Południowym w Warszawie trwają kontrole i śledztwa w sprawie zarobków lekarzy.
- Donald Tusk podkreśla potrzebę poważnej rozmowy o zarobkach lekarzy i zmianach w systemie ochrony zdrowia.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.