Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Rzeczpospolitarp.pl

Radosław Sikorski: Żołnierzy trzeba mieć więcej, bo „zużywają” się po kilku miesiącach (opens original article in a new tab)

TL;DR

Radosław Sikorski i Adam Bodnar omówili zagrożenia bezpieczeństwa w Polsce, podkreślając potrzebę zwiększenia sił zbrojnych i zwiększonej ostrożności wobec działań sabotażowych.

  • Radosław Sikorski podkreśla, że żołnierze zużywają się po 3-9 miesiącach służby na froncie.
  • Wicepremier podkreśla potrzebę zwiększenia liczby żołnierzy w celu skutecznej rotacji i utrzymania sił zbrojnych.
  • Adam Bodnar informuje o wzroście liczby przypadków sabotażu i wydarzeń dywersyjnych w Polsce.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.