Radosław Sikorski: Żołnierzy trzeba mieć więcej, bo „zużywają” się po kilku miesiącach (opens original article in a new tab)
Radosław Sikorski i Adam Bodnar omówili zagrożenia bezpieczeństwa w Polsce, podkreślając potrzebę zwiększenia sił zbrojnych i zwiększonej ostrożności wobec działań sabotażowych.
- Radosław Sikorski podkreśla, że żołnierze zużywają się po 3-9 miesiącach służby na froncie.
- Wicepremier podkreśla potrzebę zwiększenia liczby żołnierzy w celu skutecznej rotacji i utrzymania sił zbrojnych.
- Adam Bodnar informuje o wzroście liczby przypadków sabotażu i wydarzeń dywersyjnych w Polsce.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.