Péter Magyar oskarża rząd Orbana o prorosyjskość. „Polacy nie mogli tego tolerować” (opens original article in a new tab)
Péter Magyar oskarżył rząd Viktora Orbana o prorosyjskość, co spowodowało ochłodzenie relacji z Polską. Węgierski premier zapowiada unormowanie stosunków i nowy plan współpracy w Grupie Wyszehradzkiej.
- Péter Magyar oskarża rząd Viktora Orbana o prorosyjskość
- Polska nie mogła tolerować zbliżenia Węgier do Rosji
- Magyar zapowiada nowy plan współpracy w Grupie Wyszehradzkiej
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.