Oszuści wyłudzili 30 mln zł ze spółek medycznych? Policja zatrzymała 37 osób (opens original article in a new tab)
Policja zatrzymała 37 osób za oszustwa w trzech spółkach medycznych, które mogły stracić 30 mln zł.
- Prokuratura Regionalna w Łodzi postawiła zarzuty 37 osobom za wyprowadzanie pieniędzy z trzech spółek medycznych.
- Zastrzymano 37 osób, w tym 4, którym zastosowano tymczasowe aresztowanie.
- Straty szacowane na 12 mln zł mogą wzrosnąć do 30 mln zł.
- Grupa przestępcza tworzona była przez wiceprezesa spółek, który usłyszał zarzut utworzenia i kierowania grupą przestępczą.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.