Niegospodarność i pół miliona złotych. Prokuratura wszczęła dwa śledztwa ws. Warszawskiego Szpitala Południowego (opens original article in a new tab)
Prokuratura wszczęła dwa śledztwa w sprawie Warszawskiego Szpitala Południowego, w tym niegospodarność i nieprawidłowości w funkcjonowaniu SOR.
- Prokuratura wszczęła dwa śledztwa w sprawie Warszawskiego Szpitala Południowego.
- Pierwsze śledztwo dotyczy niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 558 558,70 zł.
- Drugie śledztwo dotyczy niegospodarności pracowników warszawskiego ratusza.
- Zawiadomienia pochodziły ze strony szpitala i posłów na Sejm.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.