Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Rzeczpospolitarp.pl

Niegospodarność i pół miliona złotych. Prokuratura wszczęła dwa śledztwa ws. Warszawskiego Szpitala Południowego (opens original article in a new tab)

TL;DR

Prokuratura wszczęła dwa śledztwa w sprawie Warszawskiego Szpitala Południowego, w tym niegospodarność i nieprawidłowości w funkcjonowaniu SOR.

  • Prokuratura wszczęła dwa śledztwa w sprawie Warszawskiego Szpitala Południowego.
  • Pierwsze śledztwo dotyczy niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 558 558,70 zł.
  • Drugie śledztwo dotyczy niegospodarności pracowników warszawskiego ratusza.
  • Zawiadomienia pochodziły ze strony szpitala i posłów na Sejm.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.