Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Rzeczpospolitarp.pl

Kancelaria Karola Nawrockiego wynajmuje limuzyny dla urzędników. 2 mln zł za osiem aut (opens original article in a new tab)

TL;DR

Kancelaria Prezydenta Karola Nawrockiego najmuje ośmioosobową flotę Audi A6 hybrydowych za 1,98 mln zł. Zmienione wymagania w przetargu doprowadziły do wyboru luksusowych samochodów, mimo początkowego ograniczenia emisji CO₂. Kancelaria nie potwierdziła zakupu limuzyn w innym przetargu, mimo zgłoszenia zapotrzebowania. Nowe limuzyny mają być używane przez pracowników Kancelarii Prezydenta, w tym prezydenckich ministrów.

  • Kancelaria Prezydenta wydała 1,98 mln zł na najem ośmiu samochodów Audi A6 hybrydowych.
  • Zmienione wymagania w przetargu doprowadziły do wyboru samochodów premium, mimo początkowego ograniczenia emisji CO₂.
  • Kancelaria Prezydenta nie potwierdziła zakupu limuzyn w innym przetargu, mimo zgłoszenia zapotrzebowania.
  • Nowe limuzyny mają być używane przez pracowników Kancelarii Prezydenta, w tym prezydenckich ministrów.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.