Iga Świątek przegrywa pierwszy mecz na trawie. Nieudana próba generalna przed Wimbledonem (opens original article in a new tab)
Iga Świątek przegrała pierwszy mecz na trawie w Bad Homburg, co było ostatnim sprawdzianem przed Wimbledonem.
- Iga Świątek przegrała mecz z Emmą Navarro w Bad Homburg
- Świątek była faworytką, ale przegrała 5:7, 6:2, 3:6
- Wimbledon będzie jej pierwszym startem na trawie w tym sezonie
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.