Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Rzeczpospolitarp.pl

Giełda w Warszawie bez paliwa do kontynuacji zwyżek (opens original article in a new tab)

TL;DR

Giełda w Warszawie zakończyła sesję spadkiem, mimo początkowych zwyżek, z powodu niezdecydowania inwestorów i niepewności na rynkach globalnych.

  • WIG20 zakończył sesję spadkiem o 0,53 proc.
  • Inwestorzy byli niezdecydowani z powodu mieszanych nastrojów na europejskich rynkach
  • Spadki na giełdzie były spowodowane przez nadmiar podaży i niepewność co do sytuacji geopolitycznej

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.