Giełda w Warszawie bez paliwa do kontynuacji zwyżek (opens original article in a new tab)
Giełda w Warszawie zakończyła sesję spadkiem, mimo początkowych zwyżek, z powodu niezdecydowania inwestorów i niepewności na rynkach globalnych.
- WIG20 zakończył sesję spadkiem o 0,53 proc.
- Inwestorzy byli niezdecydowani z powodu mieszanych nastrojów na europejskich rynkach
- Spadki na giełdzie były spowodowane przez nadmiar podaży i niepewność co do sytuacji geopolitycznej
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.