Były ordynator o Szpitalu Południowym. „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy” (opens original article in a new tab)
Były ordynator Szpitala Południowego w Warszawie, dr Emil Jędrzejewski, ujawnił poważne nieprawidłowości w placówce, w tym przypuszczone nadużycia przez radnego KO Dawida Kacprzyka. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zwrócił się do prokuratury z wnioskiem o wyjaśnienie sprawy.
- Były ordynator Szpitala Południowego, dr Emil Jędrzejewski, ujawnił nieprawidłowości w placówce, w tym przypuszczone nadużycia przez radnego KO Dawida Kacprzyka.
- Zdaniem Jędrzejewskiego, w szpitalu dochodziło do poważnych błędów lekarskich, w tym przypadków śmierci pacjentów wynikających z nieprawidłowego leczenia.
- Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zwrócił się do Prokuratora Generalnego z wnioskiem o wyjaśnienie sprawy, w tym wydarzeń związanych z dr Kacprzykiem.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.