Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Rzeczpospolitarp.pl

Były ordynator o Szpitalu Południowym. „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy” (opens original article in a new tab)

TL;DR

Były ordynator Szpitala Południowego w Warszawie, dr Emil Jędrzejewski, ujawnił poważne nieprawidłowości w placówce, w tym przypuszczone nadużycia przez radnego KO Dawida Kacprzyka. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zwrócił się do prokuratury z wnioskiem o wyjaśnienie sprawy.

  • Były ordynator Szpitala Południowego, dr Emil Jędrzejewski, ujawnił nieprawidłowości w placówce, w tym przypuszczone nadużycia przez radnego KO Dawida Kacprzyka.
  • Zdaniem Jędrzejewskiego, w szpitalu dochodziło do poważnych błędów lekarskich, w tym przypadków śmierci pacjentów wynikających z nieprawidłowego leczenia.
  • Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zwrócił się do Prokuratora Generalnego z wnioskiem o wyjaśnienie sprawy, w tym wydarzeń związanych z dr Kacprzykiem.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.