Afera w Szpitalu Południowym. Minister zdrowia: Trzeba spokoju i oceny autorytetów (opens original article in a new tab)
Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda podkreśla potrzebę spokoju i oceny ekspertów w sprawie afer w Szpitalu Południowym, gdzie pojawiły się zarzuty dotyczące nieprawidłowości w pracy medycznej.
- Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda podkreśla potrzebę spokoju i oceny ekspertów w sprawie afer w Szpitalu Południowym.
- W sprawie doniesień o nieprawidłowościach w szpitalu przeprowadzana jest kontrola przez konsultantów krajowego i wojewódzkiego ds. medycyny ratunkowej.
- W mediach pojawiły się zarzuty dotyczące nieprawidłowego wykonywania procedur medycznych oraz fałszowania dokumentacji w Szpitalu Południowym.
- W sprawie afer w szpitalu wypowiedzią byłego pracownika i publikacje portalu Zero.pl wywołały ogromne emocje w społeczeństwie.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.