ZD Šentjur paciente začel vpisovati opolnoči. Do uradnega odprtja ZD-ja kvota zapolnjena. (opens original article in a new tab)
Zdravstveni dom Šentjur je začel vpisovati pacienta opolnoči, da bi se izognili vrstam čakajočih, kvota pa je bila zapolnjena do sedme ure zjutraj. V občini je še 2.000 do 3.000 ljudi brez zdravnika, ki so pozvani k vpisu v ambulanto za neopredeljene paciente.
- Zdravstveni dom Šentjur je začel vpisovati pacienta opolnoči, da bi se izognili vrstam čakajočih.
- Kvota za nove paciente je bila zapolnjena do sedme ure zjutraj, pred uradnim odprtjem zdravstvenega doma.
- V občini je še 2.000 do 3.000 ljudi brez osebnega zdravnika, ki so pozvani k vpisu v ambulanto za neopredeljene paciente.
- Odločitev o nočnem vpisovanju je dobila pozitivno mnenje ministrstva za zdravje in Zavoda za zdravstveno zavarovanje.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.