Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
RTV SLOrtvslo.si

ZD Šentjur paciente začel vpisovati opolnoči. Do uradnega odprtja ZD-ja kvota zapolnjena. (opens original article in a new tab)

TL;DR

Zdravstveni dom Šentjur je začel vpisovati pacienta opolnoči, da bi se izognili vrstam čakajočih, kvota pa je bila zapolnjena do sedme ure zjutraj. V občini je še 2.000 do 3.000 ljudi brez zdravnika, ki so pozvani k vpisu v ambulanto za neopredeljene paciente.

  • Zdravstveni dom Šentjur je začel vpisovati pacienta opolnoči, da bi se izognili vrstam čakajočih.
  • Kvota za nove paciente je bila zapolnjena do sedme ure zjutraj, pred uradnim odprtjem zdravstvenega doma.
  • V občini je še 2.000 do 3.000 ljudi brez osebnega zdravnika, ki so pozvani k vpisu v ambulanto za neopredeljene paciente.
  • Odločitev o nočnem vpisovanju je dobila pozitivno mnenje ministrstva za zdravje in Zavoda za zdravstveno zavarovanje.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.