Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
RTV SLOrtvslo.si

Sindikati SLG-ja Celje: Golob je izgubil mandat zaradi neprofesionalnih praks in konfliktnosti (opens original article in a new tab)

TL;DR

Sindikati SLG-ja Celje so odzvali na odprto pismo Mihe Goloba, ki je oporekal novi izbiri za direktorja. Po njihovih navedbah je Golob izgubil mandat zaradi konfliktnosti, neprofesionalne komunikacije in neodzivnosti.

  • Sindikati SLG-ja Celje so odzvali na odprto pismo Mihe Goloba, ki je oporekal novi izbiri za direktorja.
  • Golob je izgubil mandat zaradi konfliktnosti, neprofesionalne komunikacije in neodzivnosti, po navedbah sindikatov.
  • Sindikati so očitali Golobu revanšističen in ponižujoč odnos ter uporabo tehnik
  • Sindikati so zavračali javne očitke, ki jih je Golob naslovil na celjskega župana Matijo Kovača.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.