Sindikati SLG-ja Celje: Golob je izgubil mandat zaradi neprofesionalnih praks in konfliktnosti (opens original article in a new tab)
Sindikati SLG-ja Celje so odzvali na odprto pismo Mihe Goloba, ki je oporekal novi izbiri za direktorja. Po njihovih navedbah je Golob izgubil mandat zaradi konfliktnosti, neprofesionalne komunikacije in neodzivnosti.
- Sindikati SLG-ja Celje so odzvali na odprto pismo Mihe Goloba, ki je oporekal novi izbiri za direktorja.
- Golob je izgubil mandat zaradi konfliktnosti, neprofesionalne komunikacije in neodzivnosti, po navedbah sindikatov.
- Sindikati so očitali Golobu revanšističen in ponižujoč odnos ter uporabo tehnik
- Sindikati so zavračali javne očitke, ki jih je Golob naslovil na celjskega župana Matijo Kovača.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.