Na Komunali Vrhnika so se izvlekli iz rdečih številk (opens original article in a new tab)
Komunala Vrhnika je leta 2025 končala z dobičkom, po rekordni izgubi leta 2024, zaradi znižanja stroškov in sprememb v upravi.
- Komunala Vrhnika je leta 2025 končala z dobičkom 251.000 evrov po rekordni izgubi 500.000 evrov leta 2024.
- Preteklo leto so znižali stroške, prilagodili cene in zamenjali koncesionarja, kar je pripomoglo k izboljšanju finančnega stanja.
- Zmanjšali so število zaposlenih in odpovedali nove zaposlitve, da bi zmanjšali stroške.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.