Kansai Helios nič več v Ligi ABA 2, nastopal bo zgolj v domačem prvenstvu (opens original article in a new tab)
Košarkarski klub Kansai Helios iz Domžal bo v prihodnji sezoni nastopal le v domačem prvenstvu in ne več v Ligi ABA 2 zaradi zmanjšanja sponzorskih sredstev.
- Kansai Helios ne bo več nastopal v Ligi ABA 2 zaradi zmanjšanja sponzorskih sredstev.
- Klub bo nastopal le v domačem prvenstvu in ohranja delovanje mladinskega pogona.
- Klub je imel osem zaporednih sezon na mednarodni jadranski sceni.
- V lanski sezoni je Kansai Helios izpadel v polfinalu Lige ABA 2.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.