Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
RTV SLOrtvslo.si

Feta bo znova igral za Maribor (opens original article in a new tab)

TL;DR

Nogometaš Behar Feta se je vrnil v nogometni klub Maribor, kjer bo igral do leta 2029. Klub je potrdil njegovo vrnitev na družbenem omrežju Facebook.

  • Behar Feta se je vrnil v Maribor in je podpisal pogodbo do leta 2029.
  • Feta je igral za Aluminij preden se vrnil v Maribor.
  • Zlatko Zahović in Darko Milanič sta se vrnila v Maribor.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.