Feta bo znova igral za Maribor (opens original article in a new tab)
Nogometaš Behar Feta se je vrnil v nogometni klub Maribor, kjer bo igral do leta 2029. Klub je potrdil njegovo vrnitev na družbenem omrežju Facebook.
- Behar Feta se je vrnil v Maribor in je podpisal pogodbo do leta 2029.
- Feta je igral za Aluminij preden se vrnil v Maribor.
- Zlatko Zahović in Darko Milanič sta se vrnila v Maribor.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.