Celjani bodo po treh letih spet igrali v Ligi prvakov (opens original article in a new tab)
Rokometni klub Celje Pivovarna Laško bo po treh letih spet igral v Ligi prvakov v sezoni 2026/27.
- Rokometni klub Celje Pivovarna Laško bo v sezoni 2026/27 igral v Ligi prvakov po treh letih.
- Evropska rokometna zveza je potrdila 24 ekip, ki bodo sodelovale v Ligi prvakov, vključno z Celjem.
- Nekateri klubi, kot so Tatabanyi, Valur in Elverum, niso uspeli prijaviti za Ligo prvakov.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.