Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
RMF24rmf24.pl

Zostawili znajomego na mrozie bez kurtki i telefonu. Akt oskarżenia dla trzech osób (opens original article in a new tab)

TL;DR

Trzech osób oskarżono o zostawienie 37-letniego mężczyzny na mrozie bez kurtki i telefonu, co doprowadziło do jego śmierci.

  • Prokuratura w Ostrowi Mazowieckiej skierowała akt oskarżenia dla trzech osób w sprawie śmierci 37-letniego mężczyzny z wychłodzenia.
  • W styczniową noc 37-latek został zostawiony bez kurtki i telefonu na trasie S61, a jego towarzysze nie udzielili mu pomocy.
  • Znaleziono ciało mężczyzny po tygodniu w rowie, a sekcja wykazała, że przyczyną śmierci było wychłodzenie.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.