Zostawili znajomego na mrozie bez kurtki i telefonu. Akt oskarżenia dla trzech osób (opens original article in a new tab)
Trzech osób oskarżono o zostawienie 37-letniego mężczyzny na mrozie bez kurtki i telefonu, co doprowadziło do jego śmierci.
- Prokuratura w Ostrowi Mazowieckiej skierowała akt oskarżenia dla trzech osób w sprawie śmierci 37-letniego mężczyzny z wychłodzenia.
- W styczniową noc 37-latek został zostawiony bez kurtki i telefonu na trasie S61, a jego towarzysze nie udzielili mu pomocy.
- Znaleziono ciało mężczyzny po tygodniu w rowie, a sekcja wykazała, że przyczyną śmierci było wychłodzenie.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.