Śmierć 14-letniej Natalii. Policjanci trafią na ławę oskarżonych (opens original article in a new tab)
Trzej policjanci zostali oskarżeni za niedopełnienie obowiązków służbowych i nieumyślne narażenie życia 14-letniej Natalii, która zmarła w wyniku hipotermii. W śledztwie zarzuty usłyszał jeszcze jeden policjant, a sześć postępowań dyscyplinarnych wobec funkcjonariuszy zostało przeprowadzonych.
- Trzej policjanci zostali oskarżeni za niedopełnienie obowiązków służbowych i nieumyślne narażenie życia dziecka.
- 14-letnia Natalia zmarła w wyniku hipotermii po tym, gdy policjanci nie podjęli odpowiednich działań w jej poszukiwaniach.
- W śledztwie zarzuty usłyszał jeszcze jeden policjant, a sześć postępowań dyscyplinarnych wobec funkcjonariuszy zostało przeprowadzonych.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.