Potrąciła rowerzystę na przejeździe. Nagranie nie pozostawiło wątpliwości (opens original article in a new tab)
Kobieta potrąciła rowerzystę na przejeździe dla rowerów w Zielonej Górze. Nagranie z monitoringu potwierdziło jej winę, co doprowadziło do utraty prawa jazdy. Policja przypomniała kierowcom o obowiązku ostrożności w rejonach przejazdów dla rowerów.
- 51-letnia kierowczyni potrąciła rowerzystę na przejeździe dla rowerów
- Nagranie z monitoringu potwierdziło jej winę, co doprowadziło do utraty prawa jazdy
- Policja przypomniała kierowcom o obowiązku ostrożności w rejonach przejazdów dla rowerów
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.