"Poczułem silny głód". Pijany ksiądz pojechał do McDonald’s w Wielki Piątek (opens original article in a new tab)
Ksiądz został zatrzymany za prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu. W Wielki Piątek jechał do McDonald’s, a sąd jeszcze w tym tygodniu zapadnie wyrok.
- Ksiądz został zatrzymany za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości
- W Wielki Piątek duchowny jechał do McDonald’s po spożyciu alkoholu
- Sąd nie zgodził się na przesłuchanie znajomego księdza i proboszcza
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.