Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
RMF24rmf24.pl

"Poczułem silny głód". Pijany ksiądz pojechał do McDonald’s w Wielki Piątek (opens original article in a new tab)

TL;DR

Ksiądz został zatrzymany za prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu. W Wielki Piątek jechał do McDonald’s, a sąd jeszcze w tym tygodniu zapadnie wyrok.

  • Ksiądz został zatrzymany za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości
  • W Wielki Piątek duchowny jechał do McDonald’s po spożyciu alkoholu
  • Sąd nie zgodził się na przesłuchanie znajomego księdza i proboszcza

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.