Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
RMF24rmf24.pl

Orlen szykuje się do wydobycia z nowego złoża. Inwestycja na Morzu Północnym (opens original article in a new tab)

TL;DR

Orlen Upstream Norway zaczyna przygotowania do wydobycia ze złoża Cerisa na Morzu Północnym w 2027 roku. Złoże ma przynieść 8,5 mln baryłek ekwiwalentu ropy i 0,8 mld m³ gazu ziemnego. Udziały w projekcie są podzielone między kilka firm.

  • Orlen Upstream Norway zaczyna przygotowania do wydobycia ze złoża Cerisa na Morzu Północnym w 2027 roku.
  • Złoże ma przynieść 8,5 mln baryłek ekwiwalentu ropy i 0,8 mld m³ gazu ziemnego.
  • Udziały w projekcie są podzielone między Var Energi, Orlen Upstream Norway, Inpex Idemitsu Norge i DNO Norge.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.