"Kominy płacowe do likwidacji". Minister zdrowia zabrała głos ws. afery w szpitalu (opens original article in a new tab)
Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda odniosła się do afery w Szpitalu Południowym w Warszawie, zapowiadając likwidację kominiów płacowych i rozważanie ograniczeń godzin pracy medyków.
- Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda odniosła się do afery w Szpitalu Południowym w Warszawie.
- Zapowiedziała likwidację kominiów płacowych i stworzenie dialogu w tej sprawie.
- Zaznaczyła, że resort rozważa wprowadzenie górnych limitów przepracowanych godzin dla pracowników szpitali.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.