Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
RMF24rmf24.pl

"Kominy płacowe do likwidacji". Minister zdrowia zabrała głos ws. afery w szpitalu (opens original article in a new tab)

TL;DR

Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda odniosła się do afery w Szpitalu Południowym w Warszawie, zapowiadając likwidację kominiów płacowych i rozważanie ograniczeń godzin pracy medyków.

  • Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda odniosła się do afery w Szpitalu Południowym w Warszawie.
  • Zapowiedziała likwidację kominiów płacowych i stworzenie dialogu w tej sprawie.
  • Zaznaczyła, że resort rozważa wprowadzenie górnych limitów przepracowanych godzin dla pracowników szpitali.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.