Kanibal pracował w szpitalu. Makabryczne odkrycie w stolicy Węgier (opens original article in a new tab)
Węgierska policja zatrzymała 30-letniego pracownika szpitala w Budapeszcie, który przez lata kradł i przechowywał ludzkie szczątki, a także spożywał niektóre fragmenty ciała. W jego mieszkaniu znaleziono czaszki, kości i spreparowaną twarz. Zatrzymany przyznał się do makabrycznych czynów, w tym do spożywania ludzkiego ciała.
- 30-letni pracownik szpitala w Budapeszcie został zatrzymany za kradzież ludzkich szczątków
- W jego mieszkaniu znaleziono czaszki, kości, spreparowaną twarz i inne fragmenty ciał
- Zatrzymany przyznał się do spożywania części ludzkiego ciała i wykopywania szczątków z cmentarzy
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.