Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
RMF24rmf24.pl

Kanibal pracował w szpitalu. Makabryczne odkrycie w stolicy Węgier (opens original article in a new tab)

TL;DR

Węgierska policja zatrzymała 30-letniego pracownika szpitala w Budapeszcie, który przez lata kradł i przechowywał ludzkie szczątki, a także spożywał niektóre fragmenty ciała. W jego mieszkaniu znaleziono czaszki, kości i spreparowaną twarz. Zatrzymany przyznał się do makabrycznych czynów, w tym do spożywania ludzkiego ciała.

  • 30-letni pracownik szpitala w Budapeszcie został zatrzymany za kradzież ludzkich szczątków
  • W jego mieszkaniu znaleziono czaszki, kości, spreparowaną twarz i inne fragmenty ciał
  • Zatrzymany przyznał się do spożywania części ludzkiego ciała i wykopywania szczątków z cmentarzy

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.