Kłęby dymu nad koksownią w Zdzieszowicach. To nie pożar (opens original article in a new tab)
W Zdzieszowicach pojawiły się kłęby dymu nad koksownią ArcelorMittal, jednak nie było pożaru, a przyczyną było uszkodzenie systemu zasilania. Władze zapewniają, że nie ma zagrożenia dla mieszkańców.
- W Zdzieszowicach pojawiły się kłęby czarnego dymu nad koksownią
- Awaria systemu zasilania spowodowała pojawienie się dymu, nie było pożaru
- Władze zapewniają, że nie ma zagrożenia dla mieszkańców
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.