Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
RMF24rmf24.pl

​Kłęby dymu nad koksownią w Zdzieszowicach. To nie pożar (opens original article in a new tab)

TL;DR

W Zdzieszowicach pojawiły się kłęby dymu nad koksownią ArcelorMittal, jednak nie było pożaru, a przyczyną było uszkodzenie systemu zasilania. Władze zapewniają, że nie ma zagrożenia dla mieszkańców.

  • W Zdzieszowicach pojawiły się kłęby czarnego dymu nad koksownią
  • Awaria systemu zasilania spowodowała pojawienie się dymu, nie było pożaru
  • Władze zapewniają, że nie ma zagrożenia dla mieszkańców

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.